SGK'DAN BESOB'A ZİYARET

SGK'DAN BESOB'A ZİYARET
Okunma Sayısı: 766
Haber Tarih: 16/05/2017

Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Mustafa TURAN ve Arkadaşları Birlik Başkanımız Tahir GAYRET’i Makamında Ziyaret Ettiler.

“Sosyal Güvenlik Haftası” nedeniyle Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Sayın Mustafa TURAN, Müdür Yardımcısı Sevgi ÜNAL ve kurum şefleri , Ahmet KARATEPE, Raif YERLİKAYA, Gamze KARATAŞ ve Özel Kalem Sedat İNCE Birlik Başkanımız Tahir GAYRET’i ziyaret ettiler.

            15-22 Mayıs tarihleri arasında kutlanmakta olan Sosyal Güvenlik Haftası hakkında bilgiler veren İl Müdürü Mustafa TURAN, hafta süresince çeşitli etkinlikler düzenlediklerini belirterek yeni yapılacak uygulamalar ve kayıt dışı ile ilgili bilgiler verdi.

            Birlik Başkanımız Tahir GAYRET, Sosyal Güvenlik Haftası’nın hayırlı olması temennisinde bulunarak, ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getirerek,İl Müdürü Mustafa TURAN ve arkadaşlarına teşekkür etti.

            Birik Başkanımız Tahir GAYRET, Sosyal Güvenlik Kurumu’nun kayıt dışılıkla ilgili yapılacak çalışmalarında kurumun yanında olacağını belirterek, bizim üyelerimizin hak ve menfaatlerini koruma açısından kayıt dışı işyerlerinin ve kayıt dışı istihdamın önlenmesinin önemi büyüktür. Kayıt dışılıkla mücadele  ülkenin kalkınması açısından büyük önem taşıdığını belirtti. Kayıt dışılık ne kadar azalırsa ülkemiz de geleceğimize o kadar güvenle bakarız dedi.

            Ziyaret esnaf ve sanatkârların Sosyal Güvenlik Sorunlarının görüşülmesiyle son buldu.


Duyurular

Etkinlik Takvimi

BESOB

Bolu Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği

Tel: (0374) 215 55 71
GSM:(0530) 541 18 11
Faks: (0374) 213 25 58