CUMHURİYET HALK PARTİSİ BOLU MİLLET VEKİLİ TANJU ÖZCAN VE İL TEŞKİLATI BESOB’U ZİYARET ETTİ.

CUMHURİYET HALK PARTİSİ BOLU MİLLET VEKİLİ TANJU ÖZCAN VE İL TEŞKİLATI BESOB’U ZİYARET ETTİ.
Okunma Sayısı: 704
Haber Tarih: 27/03/2017

Cumhuriyet Halk Partisi Bolu Millet Vekili Tanju ÖZCAN, Merkez İlçe Başkanı İlkay GÜRKAN, İl Kadın Kolları Başkanı Zuhal IŞIN, İl Genel Meclis Üyeleri Bedri PEHLİVAN, İbrahim AYHAN Belediye Meclis Üyeleri Mustafa AKSOY, Erhan BEYKOZ, Hakan ÖZMEN ile Teşkilat Gençlik kolları başkan ve üyeleri Bolu Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret ettiler.

Ziyarette heyeti Birlik Başkanı Tahir GAYRET,     Birlik Başkan Vekili Selahattin AYEN, Birlik Denetim Kurulu Başkanı Ahmet YOLTAŞ, Birlik Genel Sekreteri Selhan ŞİMŞEK ve Birlik Yönetim Kurulu Üyeleri ile Birliğe bağlı odaların başkan ve yöneticileri karşıladılar.

Tanju ÖZCAN bu ziyaretini kabul eden ve büyük bir misafirperverlik gösteren Birlik Başkanı Tahir GAYRET ve arkadaşlarına teşekkür etti. Ziyaret amaçlarının 16 Nisan da ülkemizin geçireceği referandum süreci olduğunu dile getiren Özcan ülke olarak bir belirsizlik içinde olduklarını bu ortamda Esnaf ve Sanatkarların tasarruflarının yatırıma dönüştürülmesi noktasında tereddütleri olduğunu, bu gereksiz referandumdan hayır çıkacağına gönülden inandığını dile getirdi.

Birlik Başkanı Tahir GAYRET, Bolu Millet Vekili Tanju ÖZCAN ve arkadaşlarının ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti. 16 Nisan da sonuçlanacak olan referandumunda ne çıkarsa çıksın ülkemizin ve esnaf ve sanatkarlarımızın menfaatleri doğrultusunda olmasını temenni etti.

Ziyaret iyi niyet temennileriyle son buldu.


Duyurular

Etkinlik Takvimi

BESOB

Bolu Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği

Tel: (0374) 215 55 71
GSM:(0530) 541 18 11
Faks: (0374) 213 25 58