BOLU TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANI TÜRKER ATEŞ VE YÖNETİM KURULU BESOB BAŞKANI TAHİR GAYRET’İ ZİYARET ETTİ

BOLU TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANI TÜRKER ATEŞ VE YÖNETİM KURULU BESOB BAŞKANI TAHİR GAYRET’İ  ZİYARET ETTİ
Okunma Sayısı: 1281
Haber Tarih: 22/10/2014

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Türker ATEŞ, Meclis Başkanı Gökhan YAMAN, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa ÖZKOPARAN , Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Lebibe ÖZÇAĞLAR, Yönetim Kurulu Üyeleri, Ercan ALBAYRAK, Hakkı FİDAN ve Genel Sekreter İsmail GÖREN Bolu Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini Ziyaret ettiler.

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Heyetini, Birlik Başkanı Tahir GAYRET, Birlik Başkan Vekili Selahattin AYEN, Birlik Genel Sekreteri Selhan ŞİMŞEK karşıladı.

            Türker ATEŞ, Öncelikle geç kalınmış bir ziyaretten dolayı özür dileyerek Bolu Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğinin 24. Olağan Genel Kurulda esnaf ve sanatkarların güvenini ve desteğini alarak Başkanlığa yeniden seçilen Tahir GAYRET ve arkadaşlarını tebrik ederek,yeni çalışma döneminde başarılar diledi.Ziyarette güncel konulara değinilerek karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.Özellikle yeni yapılacak Bolu Büyük Sanayi Sitesinde gelinen son aşama ve bundan sonra izlenecek yollar konusunda istişareler yapılarak mutabakata varıldı.               

            Birlik Başkanı Tahir GAYRET , şahsım ve Yönetim Kurulu Üyelerimin adına yapmış olduğunuz bu nazik davranıştan dolayı teşekkür ettiğini dile getirdi.Ziyaret iyi niyet temennileriyle son buldu.     


Duyurular

Etkinlik Takvimi

BESOB

Bolu Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği

Tel: (0374) 215 55 71
GSM:(0530) 541 18 11
Faks: (0374) 213 25 58