BOLU ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ TARAFINDAN İFTAR YEMEĞİ VERİLDİ.

BOLU ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ TARAFINDAN İFTAR YEMEĞİ VERİLDİ.
Okunma Sayısı: 798
Haber Tarih: 30/05/2017

RAMAZAN AYI MÜNASEBETİYLE GERÇEKLEŞTİRMİŞ OLDUĞUMUZ İFTAR YEMEĞİMİZ

Bolu Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği tarafından iftar yemeği verildi.Mübarek Ramazan Ayı münasebetiyle 28 Mayıs Pazar akşamı Hampton by HILTON’da Bolu Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği tarafından geleneksel iftar yemeği verildi.

            İftar yemeğine, Bolu Valisi Aydın BARUŞ, Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Bendevi PALANDÖKEN, Bolu Milletvekilleri  Ali ERCOŞKUN, Tanju ÖZCAN, HSK Kurul Üyesi Mehmet YILMAZ, BDDK Kurul Üyesi Olcay TURAN, , Bolu Belediye Başkanı Alaaddin YILMAZ, AİBÜ Rektörü Süleyman MOLLAİBRAHİMOĞLU, Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı Nurettin DOĞANAY, Cumhuriyet Baş Savcısı Mehmet YURTSEVEN, Adli Yrgı Adalet Komisyonu Başkanı Seyfi HAN, Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim BALCI, Gerede Kaymakamı Cengiz ÜNSAL, Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mustafa KAYIKÇI ve Protokolün değerli misafirleri ile, Birliğimize Bağlı Esnaf Odaları Başkanları, Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri  ile aileleri katıldılar.

            Birlik Başkanı Tahir GAYRET iftar yemeği sonunda yaptığı konuşmada, iftar yemeğine katılan Bolu Valisi Aydın BARUŞ, TESK Genel Başkanı Bendevi PALANDÖKEN, HSK Kurul Üyesi Mehmet YILMAZ ve  diğer değerli katılımcılara teşekkür ederek sözlerine başladı.Ramazan ayı tüm bereketi ile yüreklerde mutluluk ve manevi coşkular yaratmaktadır. Yardımlaşma ve dayanışma ayı olan Ramazan ayını siz değerli misafirlerimiz ile birlikte karşılamanın sevinci içindeyim. Ramazan Ayının Vatandaşlarımıza Değerli esnaflarımıza ve Tüm İslam Alemine hayırlar getirmesini diler saygılar sunarım diyerek, TESK Genel Başkanı Bendevi PALANDÖKEN’i kürsüye davet etti.

            PALANDÖKEN yaptığı konuşmasında, Bolu Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin düzenlemiş olduğu iftar programına katılmaktan dolayı büyük mutluluk duyduğunu belirterek Birlik Başkanı Tahir GAYRET’e bu büyük organizasyondan dolayı teşekkür etti.Bolu’da hizmete yeni açılmış böyle bir nezih otel için yatırım yapan değerli Boluspor Başkanı ve İş adamı Necip ÇARIKCI’yı da tebrik etti. Bolu İlinin aşçılarının önemine deyinerek bayanların ve erkeklerin karşılıklı harmanlaşması sonucu maharetli eller oluştuğunu belirtti. PALANDÖKEN tüm Esnaf ve Sanatkarların ve İslam Aleminin Ramazan ayını tebrik ederek hayırlara vesile olmasını temenni etti.

            Yapılan yemek duasının arkasından çay ikramı ile beraber sohbetler edilerek iftar yemeği sonlanmış oldu.


Duyurular

Etkinlik Takvimi

BESOB

Bolu Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği

Tel: (0374) 215 55 71
GSM:(0530) 541 18 11
Faks: (0374) 213 25 58