AK PARTİ BOLU MERKEZ İLÇE BAŞKANLIĞINDAN BESOB'A ZİYARET

AK PARTİ BOLU MERKEZ İLÇE BAŞKANLIĞINDAN BESOB'A ZİYARET
Okunma Sayısı: 620
Haber Tarih: 12/12/2017

Adalet ve Kalkınma Partisi Merkez İlçe Başkanı Ahmet EKER ve Yönetim Kurulu Birlik Başkanı Tahir GAYRET ve Yönetim Kurulunu Ziyaret Etti.

Adalet ve Kalkınma Partisi Merkez İlçe Başkanı Ahmet EKER, partinin yönetim kurulu üyeleri Yaşar YERLİKAYA, Levent KAHRAMAN, Ayhan EREN, Yeter YILMAZ, Sema YEŞİLBAĞ, Mustafa ÖNER, Zeki KÖSE ve Kasım ERARSLAN Bolu Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliğini ziyaret ettiler.

            Adalet ve Kalkınma Partisi Merkez İlçe Başkanı ve arkadaşlarını Birlik Başkanı Tahir GAYRET ve Birlik Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleriyle beraber karşıladılar.

            Birlik Başkanı Tahir GAYRET, Adalet ve Kalkınma Partisi Merkez İlçe başkanı Ahmet EKER ve arkadaşlarının ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

            Ahmet EKER yaptığı konuşmada, kendilerinin bu ziyaretini kabul eden ve büyük bir misafirperverlik gösteren Birlik Başkanı Tahir GAYRET ve arkadaşlarına teşekkür etti. Sivil Toplum Kuruluşları ve Meslek Odalarımız İktidar Partimizin ve Hükümetimizin tüm zor zamanlarında vatandaşlarımızla aramızda bir birlik ve dayanışma bağı olmuştur. Esnaf ve Sanatkarlarımız bu ülkenin omurgasını oluşturmaktadır, İstikrarın ve büyümenin temel taşını oluşturmaktadır. Bizde Halka hizmet Hakka hizmet prensibiyle yola çıktık ve her zaman Esnaf ve Sanatkarlarımızın dün olduğu gibi bugünde yarında yanında olacağız diyerek sözlerine son verdi.BESOB Başkanı Tahir GAYRET’de biz bugüne kadar ne zaman hangi talep ve şikayetle ile hükümete gittiysek hepsinde olumlu olarak sonuç alarak ayrıldık. Esnaf ve Sanatkarlarımız her zaman istikrarın yanında olmuştur dedi.

            Ziyaret oda başkanlarının Merkez İlçe başkanına sorularıyla beraber sohbet havasında devam etti.


Duyurular

Etkinlik Takvimi

BESOB

Bolu Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği

Tel: (0374) 215 55 71
GSM:(0530) 541 18 11
Faks: (0374) 213 25 58