ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GRUBU BOLU ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİNİ ZİYARET ETTİ.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GRUBU BOLU ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİNİ ZİYARET ETTİ.
Okunma Sayısı: 683
Haber Tarih: 01/08/2014

Adalet ve Kalkınma Partisi Bolu İl Başkanı Yüksel COŞKUNYÜREK, Milletvekilleri Ali ERCOŞKUN, Fehmi KÜPCÜ, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin YILMAZ, İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar YÜCEER, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Adil ESEN, AK Parti Kadın Kolları Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Bolu Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini Ziyaret ettiler.

AK Parti Grubunu, Birlik Başkanı Tahir GAYRET, Birlik Başkan Vekili Selahattin AYEN, Birlik Yönetim Kurulu Üyeleri,Burhan ERÖZ, Necati YAŞLI, Mustafa Yaman, Birlik Denetleme Kurulu Üyeleri, Abdullah GÜLER, Sadık CANLI karşıladılar.

            AK Parti Grubu, Bolu Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğinin 24. Olağan Genel Kurulda esnaf ve sanatkarların güvenini ve desteğini alarak Başkanlığa yeniden seçilen Tahir GAYRET ve arkadaşlarını tebrik ederek, Ramazan Bayramlarını kutladılar. 10 Ağustos 2014 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Seçimleri için AK Parti  İl teşkilatı AK Parti Bolu Milletvekilleri, Bolu Belediye Başkanı, İl Genel Meclisi Üyeleri, AK Partinin Cumhurbaşkanı adayı Başbakan Recep Tayyip ERDOĞAN’a destek mahiyetinde, Bolunun en büyük sivil toplum kuruluşu olan Bolu Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini Ziyarette bulunduklarını belirttiler.

            Ziyaret esnasında AK Parti İl Başkanı Yüksel COŞKUNYÜREK, Bolu Milletvekilleri Ali ERÇOŞKUN, Fehmi KÜPCÜ söz alarak Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Ülkemizin ve halkımızın menfaatleri açısından, Recep Tayyip ERDOĞAN’ın desteklenmesi gerektiğini belirttiler.

            Birlik Başkanı Tahir GAYRET söz alarak, şahsım ve Yönetim Kurulu Üyelerimin ve bütün oda başkanlarımın ayrı siyasi görüşü olabilir bizler burada kapıdan içeri girdiğimizde siyasi görüşümüzü bir tarafa bırakıp mensubu olduğumuz esnaf ve sanatkarların hak ve menfaatleri doğrultusunda siyaset gözetmeksizin çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Türkiye’nin var olan istikrarlı ortamının devam etmesi gerektiğini belirterek AK Parti grubuna çalışmalarında başarılar diledi.

            Karşılıklı iyi dilek temennileriyle ziyaret sona erdi.


Duyurular

Etkinlik Takvimi

BESOB

Bolu Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği

Tel: (0374) 215 55 71
GSM:(0530) 541 18 11
Faks: (0374) 213 25 58